Srovnání nejlepších nabídek

Výpočet povinného ručení

Spousta řidičů se snaží na pojištění jejich vozidla ušetřit, ovšem není to tak snadné. Zrušit povinné ručení lze jedině v případě, že už vaše vozidlo nebudete nadále využívat.

Podle zákona je totiž každý z řidičů povinen mít zákonné pojištění vozidel proto, aby byl chráněn v případě, že provozem svého vozidla způsobí škody.

Jediným způsobem, jak tedy razantně ušetřit na povinném ručení je změnit pojišťovnu a vybrat si variantu pojištění, která vás nevyjde tak draze. Jak ovšem zjistit, kde si můžete pojistku na vaše auto sjednat výhodněji?

Ceník povinného ručení

Ceny pojištění vozidel nejsou pevně dané, protože je pojišťovna počítá podle toho, jaké je riziko, že s tímto vozidlem dojde k dopravní nehodě. To závisí na několika faktorech, které se týkají jak vozidla, tak řidiče.

Abyste tedy zjistili cenu, kterou u dané pojišťovny za povinné ručení zaplatíte, je potřeba využít online porovnání povinného ručení.

Díky tomuto porovnání získáte během chvilky seznam těch nejvýhodnějších nabídek pojišťoven, které u nás působí. Zjistíte, že ceny v tomto porovnání se liší opravdu hodně, nabídka nejlevnější pojišťovny může být o tisíce korun nižší, než nabídka nejdražší pojišťovny.

Sjednat si pak pojištění u pojišťovny s nejnižší cenou, můžete přímo v porovnávači. Nemusíte tak ztrácet čas návštěvou a vyřizováním formulářů na pobočce pojišťovny. Vše vyřídíte online, z pohodlí vašeho domova během několika minut.

Havarijní pojištění online

Stejným způsobem si pak můžete najít výhodnou cenu pro havarijní pojištění. I když se nejedná o zákonné pojištění, je také velmi často využívané a díky kombinaci obou těchto pojištění můžete získat výhodnou slevu.

Comments are closed.